گردونه ی طاهره چهرقانی
طاهره چهرقانی (مقاله)

انواع شیلنگ خرطومی pvc

در مرکز فروش انواع شیلنگ خرطومی pvc ، شیلنگ های خرطومی در سایزها و مدل های مختلف در معرض دید مشتریان قرار می گیرد. شیلنگ های خرطومی از مواد اولیه پی وی سی که یکی از رایج ترین مواد در تولید انواع وسایل پلاستیکی است،تشکیل می شود. شیلنگ ها دارای طیف گسترده ای از دسته بندی ها می باشد بیشتر ...
طاهره چهرقانی (پست)

شیلنگ تخلیه سوخت کامپوزیتی فراورده های نفتی

شیلنگ تخلیه سوخت کامپوزیتی فراورده های نفتی با استانداردهای روز دنیا به وسیله متخصصین این امر تولید می گردد. به دلیل استفاده این شیلنگ ها برای مواد خاص استاندارد بودن آن ها اهمیت ویژه ای دارد. ما توانسته ایم با تکیه بر توان متخصصین داخلی شیلنگ های کامپوزیتی را در سایزهای متن بیشتر ..
طاهره چهرقانی (پست)

فروش انواع شیلنگ خرطومی

شیلنگ خرطومی در انواع مختلفی از مدل ها و سایزها در شرکت های داخلی تولید می گردد . شیلنگ خرطومی طوسی یکی از پرکاربردترین این نوع از شیلنگ ها می باشد که عمده مصرف آن در بخش کشاورزی است . برای آبیاری مزارع و باغات از روش های مختلفی استفاده می شود . که به کار بردن این نوع شیلنگ ها یک بیشتر ..
طاهره چهرقانی (پست)

فروش_انواع_شیلنگهای_فشارقوی

جهت سفارش انواع شیلنگ های فشارقوی با ما تماس بگیرید : مدیر فروش: طاهره چهرقانی شماره تماس 989184877086+ بیشتر ..
طاهره چهرقانی (پست)

فروش شیلنگ های صنعتی

فروش شیلنگ های صنعتی توزیع انواع شیلنگهای فلکسی بل،فشار قوی ،هیدرولیک ،روغن ، باد ،بنزین ،مواد غذایی ،شیمیایی ، بخار، بتون و... مدیر فروش:طاهره چهرقانی راههای ارتباطی: شماره تماس 989184877086+ کانال تلگرام aradhose@ آدرس ایمیل t.chehrghani@gmail.com بیشتر ..

 |